O firmie

Nasza firma świadczy usługi związane z rynkiem nieruchomościami od roku 2003 pod szyldem Wycena i Zarządzanie Nieruchomościami Justyna Cerdo. Zajmowała się profesjonalną wyceną i zarządzaniem, współpracowała z Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim, Świętokrzyskim Urzędem Wojewódzkim, Sądami Rejonowymi w Radomiu, Lipsku i Kozienicach, a także oferowała usługi dla osób prywatnych. Po ponad dekadzie funkcjonowania na radomskim rynku obszar jej działań został poszerzony o obrót nieruchomościami – od czerwca 2014 roku jest to Kancelaria Obsługi Rynku Nieruchomości Justyna Cedro & Iwona Chudzik. Zmiana ta związana jest ze świadomością właścicielek, iż działalność na rynku nieruchomości wymaga podejścia otwartego i interdyscyplinarnego, ciągłego zdobywania wiedzy i doświadczeń.

Staramy się wsłuchać w głos naszych klientów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Usługi świadczone przez naszą firmę są komplementarne i wysokiej jakości. Stałą współpraca ze sprawdzonymi, rzetelnymi firmami gwarantującymi właściwą techniczną obsługę nieruchomości, utrzymanie jej i otoczenia w należytym porządku. Lata doświadczenia owocują także współpracą z wieloma specjalistami, m. in. z prawnikami, osobami z uprawnieniami budowlanymi, projektantami oraz firmami remontowymi.

Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie, a oferta jest dostosowana do jego potrzeb i wymagań. Korzystanie z naszych usług oznacza:

- rzetelną obsługę oraz pełen profesjonalizm,

- wysokie kwalifikacje oraz wiedzę i doświadczenie specjalistów,

- krótkie terminy realizacji zleceń.

Trzonem naszej firmy są jej właścicielki: Justyna Cedro i Iwona Chudzik.

Justyna Cedro to magister ekonomii, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, absolwentka studiów podyplomowych wycena nieruchomości Politechniki Warszawskiej Wydział Geodezji i Kartografii oraz właścicielka firmy od 2003 roku.

Jest rzeczoznawcą majątkowym (numer uprawnień nadanych przez Ministerstwo Infrastruktury 3843), biegłą sądową, rzeczoznawcą wyceniającym nieruchomości na potrzeby zabezpieczania kredytów bankowych, licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości (nr uprawnień 20646) oraz licencjonowanym zarządcą nieruchomości (numer uprawnień 14143). A także audytorem upoważnionym do sporządzania charakterystyk energetycznych i świadectw energetycznych dla budynków. Od wielu lat jest członkiem Warszawskiego i Radomskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawcó Majątkowych.

Iwona Chudzik to magister ekonomii Politechniki Radomskiej, absolwentka studiów podyplomowych wycena nieruchomości Politechniki Warszawskiej Wydział Geodezji i Kartografii.

Jest rzeczoznawcą majątkowym (numer uprawnień nadanych przez Ministerstwo Infrastruktury 5795) oraz członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Swoje dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako pracownik administracji państwowej oraz firm prywatnych w zakresie szeroko pojętej ekonomii, standardów zarządzania, opracowywania i prowadzenia projektów unijnych, zarządzania zasobami ludzkimi. Przez pięć lat pracowała jako pracownik dydaktyczny w radomskich placówkach oświatowych. Z rynkiem nieruchomości związała się blisko dziesięć lat temu nawiązując współpracę z Justyną Cedro.

Dla pełnego poczucia bezpieczeństwa klientów oraz rzetelnego wykonania naszych usług, firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorcy prowadzącego działalność w zakresie czynności rzeczoznawstwa majątkowego na kwotę 125 000,00 EUR, od odpowiedzialności cywilnej rzeczoznawcy majątkowego wykonującego osobiście czynności w związku z powołaniem na biegłego sądowego na kwotę 100 000,00 EUR.

Jesteśmy także przekonani, iż cena naszych usług jest i będzie konkurencyjna do innych ofert. Jest ona kalkulowana indywidualnie, w zależności od oczekiwań klienta.

Wycena nieruchomości, Pośrednictwo nieruchomości, Sprzedaż - wynajem - kupno nieruchomości: domy, mieszkania, działki i grunty, powierzchnie biurowe, lokale użytkowe, obiekty inwestycyjne, hale i magazyny, powierzchnie komercyjne. Zarządzanie nieruchomościami, Doradztwo w zakresie rynku nieruchomości, Inwentaryzacja i inne usługi, Obszar działania: Radom i okolice 

 Zaufali nam:

Logo_wojewody_4.jpg   radom.png   10000608.jpg   100px-POL_Zwoleń_COA.svg.png   Starostwo-Grojec.jpg

logotyp_pp.jpg   logo_wodociagi.jpg